Realizace a údržba zahrad

Součástí naší zahradní tvorby je výstavba skalek, květinových zídek, ale i ztvárnění celých krajinných scenérií, vždy s ohledem na navázání zahrady s okolní krajinou a okolím. Rovněž nabízíme pokládku travních koberců pro zákazníky, kteří nechtějí čekat na krásný hustý trávník.

Na začátku se s vámi sejde náš specialista, který s vámi probere celou problematiku vašich přání a představ. Poté vám předložíme podrobný rozpočet, který v úzkém kontaktu s vámi doladíme k vaší co největší spokojenosti, a naplánujeme celý harmonogram prací.

Pomůžeme vám vybrat vhodné stromy, keře a rostliny, které budou splňovat nároky na pěstování ve vaší lokalitě. Preferujeme rostliny vypěstované v českých podmínkách, pouze výjimečně se přistupuje k rostlinám dovezeným, ale původem z klimaticky stejných podmínek. Poskytujeme kompletní servis při budování a následně údržbu okrasných zahrad.

Jedna z našich specializací je i tvarování vzrostlých dřevin, dost často do japonských vzorů „zahradních bonsají“. Samozřejmostí je i vypracování studií a projektové dokumentace. S jakýmkoliv dotazem se na nás můžete obrátit i po ukončení realizace. Po vzájemné dohodě je možné ve spolupráci dále pokračovat při následné údržbě zahrady.

Náhledy

E-SHOP

Kontakt

STROPERA Trade s.r.o.
U továren 256/14
10000 Praha
IČ: 02099098
DIČ: CZ02099098
+420 273 134 057