Koupací rybníky

V dnešní době se stávají čím dál více populárnější koupací rybníky, než bazény. Díky koupacímu rybníku získáte čistou vodu bez použití chemie.

Koupací rybníky mají dvě části: koupací a regenerační část složenou z vodních rostlin, která zajišťuje zcela ekologickou filtraci.

Koupací rybníky je možné doplnit i o vlastní filtraci, s funkcí biologického čištění vody, která vám zajistí vodu průzračnější i při těch nejtěžších klimatických podmínkách.

Koupací rybník, tedy biotop, má mnoho výhod. Jedna z nich je, že se stane výrazným okrasným prvkem vaší zahrady, kde jistě strávíte v budoucnu nejvíce času.

Nemalým efektem pro vás bude i ekonomická výhoda takového rybníka, protože vám odpadnou každoroční náklady s chemickou úpravou vody. Navíc i náklady s pořízením, jsou výrazně nižší, než je cena běžných bazénů. Koupel v přírodním rybníčku je velmi příjemná a osvěžující. Navíc je vodní prostředí plné života, které můžete pozorovat.

Pokud toužíte po scenérii, která vaší zahradě dodá neopakovatelnou atmosféru a eleganci, doporučujeme vytvořit biotop, tedy koupací rybník. Naše nabídka také obsahuje obohacení vodního prostředí o různé druhy okrasných ryb špičkové kvality z vlastních chovů, jako například koi kapr, jeseter v druzích, shubunkin, barevný karas, závojnatka, veslonos apod.

Některé druhy lze dokonce „ochočit“ tak, že přijímají potravu přímo z vaší ruky, což mnoho zákazníků přímo fascinuje. Velmi důležité je i noční osvětlení vodních partií, které vám ve vaší zahradě vytvoří romantickou atmosféru.

Stále si nevíte rady s koupí nového vozu? Jste milovníkem Audi a nemůžete se rozhodnout jestli koupit Audi R8, A4 combi neboli Allroad nebo A3?

 

Náhledy

Kontakt

Klára Pospíšilová
Pionýrů 3355/22
430 01 Chomutov
klarapospisilova102@centrum.cz

Novinky